Nogomet »Sudan » Premier League » 2017

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SUDAN: Premier League¬ZEE÷C8GbNR5e¬ZB÷178¬ZY÷Sudan¬ZC÷nLlHU7wt¬ZD÷s¬ZE÷fwWBWyop¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷178_C8GbNR5e¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sudan/premier-league/¬ZX÷00Sudan 005......0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sudan¬~AA÷vgWzTK2E¬AD÷1494176400¬ADE÷1494176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Shendi¬ER÷Krog 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AHL¬AE÷Ahli Shendi¬WU÷ahli-shendi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TRI¬AF÷Triea Albiga¬WV÷triea-albiga¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QkSWT0m8¬AD÷1494176400¬ADE÷1494176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madani¬ER÷Krog 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAD¬AE÷Madani¬WU÷madani¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ALA¬AF÷Hay al-Arab¬WV÷hay-al-arab¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rmfoV4UT¬AD÷1494162000¬ADE÷1494162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YFVvSvIK¬AD÷1494162000¬ADE÷1494162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Merreikh El-Fasher¬ER÷Krog 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Merreikh El-Fasher¬WU÷merreikh-el-fasher¬AG÷0¬WN÷ALS¬AF÷Al Shorta¬WV÷al-shorta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vui2ELmL¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4MbkHN32¬AD÷1493830800¬ADE÷1493830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Shendi¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AHL¬AE÷Ahli Shendi¬WU÷ahli-shendi¬AG÷1¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El Obied Club¬WV÷hilal-el-obied¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷jJA7hvR1¬AD÷1493830800¬ADE÷1493830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amal Atbara¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMA¬AE÷Amal Atbara¬WU÷amal-atbara¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷KHA¬AF÷Al Kartum¬WV÷al-khartoum-sud¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QBatWpFN¬AD÷1493820000¬ADE÷1493820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷0lhbF1YE¬AD÷1493820000¬ADE÷1493820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triea Albiga¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HIL¬AF÷Al Hilal Kadougli¬WV÷al-hilal-kadougli¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷TRI¬AE÷Triea Albiga¬WU÷triea-albiga¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷rDcgGsJ8¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Kartum¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AHL¬AE÷Ahli Kartum¬WU÷ahli-khartoum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAD¬AF÷Madani¬WV÷madani¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Y1j6Du3R¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Hilal¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal¬WU÷al-hilal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MER¬AF÷Merreikh El-Fasher¬WV÷merreikh-el-fasher¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷f5dX8aBr¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh¬WV÷al-merreikh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷pIVSaMYR¬AD÷1493733600¬ADE÷1493733600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xG63gKBe¬AD÷1493571600¬ADE÷1493571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷Krog 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬AG÷0¬WN÷KHA¬AF÷Al Kartum¬WV÷al-khartoum-sud¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6RWO02JL¬AD÷1493571600¬ADE÷1493571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triea Albiga¬ER÷Krog 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triea Albiga¬WU÷triea-albiga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El Obied Club¬WV÷hilal-el-obied¬AH÷0¬AN÷n¬~
1
1495946687
138
fixtures
1
1495946687
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Sudanska Premier Liga rezultati v živo v sekciji Nogomet/Sudan. Sudanska Premier Liga rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Sudanska Premier Liga lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Sudanska Premier Liga rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Sudanska Premier Liga poteka samodejno in v realnem času.