Nogomet »Romunija » Pokal Romunije » 2017/2018

Pokal Romunije
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Pokal Romunije¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/romunija/pokal-romunije/¬ZX÷00Romunija 008munija0040000000169000Pokal Romuni014munije000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷4OojPLwm¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷ACS Sirineasa¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJD¬AE÷ACS Sirineasa¬WU÷acs-sirineasa¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rFpfOugg¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC Harman¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Harman¬WU÷afc-harman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y3w7LwwC¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Industria Galda¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Industria Galda¬WU÷industria-galda¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POK¬AF÷AFC Hermannstadt¬WV÷afc-hermannstadt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jul2MJN5¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Liesti¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIH¬AE÷Liesti¬WU÷sporting-liesti¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRA¬AF÷Braila¬WV÷braila¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xxpbNa8a¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metaloglobus¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportul Snagov¬WV÷sportul-snagov¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷80fq6bwP¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASA¬AF÷ASA Targu Mures¬WV÷asa-targu-mures¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷M3rRUsGP¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebis¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEB¬AE÷Sebis¬WU÷sebis¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷OCUhQ1Ot¬AD÷1507116600¬ADE÷1507116600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Politehnica Timisoara¬WV÷ss-politehnica-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fcju7vOI¬AD÷1507104000¬ADE÷1507104000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balotesti¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Balotesti¬WU÷balotesti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷SS3lHOoQ¬AD÷1507050000¬ADE÷1507050000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare¬WV÷satu-mare¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CKL1gLgJ¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aerostar¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ys2W80g6¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬WV÷petrolul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QHbOAMOg¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OLI¬AF÷Academica Arges¬WV÷arges-pitesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CY0z8K8C¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷rg9JB29m¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Filiasi¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬WU÷acso-filiasi¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARG¬AF÷Arges Pitesti¬WV÷arges-pitesti¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷p8jGCrfs¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Resita¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RES¬AE÷Resita¬WU÷csm-resita¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬WV÷pandurii¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lx5pI4WJ¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷48cS9tv0¬AD÷1507030200¬ADE÷1507030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/32-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬WV÷calarasi¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6JYVf9bH¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INZ¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bgVNdVT4¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4fE6l7yo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ic2lDjEo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cetate Rasnov¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Cetate Rasnov¬WU÷cetate-rasnov¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AFC¬AF÷AFC Harman¬WV÷afc-harman¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SYMvgmTT¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conachi¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIH¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pAXZgTDN¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobrogea Tulcea¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAB¬AE÷Dobrogea Tulcea¬WU÷dobrogea-tulcea¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷dl1hCATi¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Roman¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x0IkBUrb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬WV÷comuna-recea¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷GUuJcBEb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xpURekqB¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/64-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬WV÷ripensia-timisoara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1508581526
65
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMUNIJA: Pokal Romunije¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Romunija¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/romunija/pokal-romunije/¬ZX÷00Romunija 008munija0040000000169000Pokal Romuni014munije000¬ZCC÷0¬ZAF÷Romunija¬~AA÷0xtEGOIQ¬AD÷1508850000¬ADE÷1508850000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arges Pitesti¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Poli Iasi¬WV÷poli-iasi¬WM÷ARG¬AE÷Arges Pitesti¬WU÷arges-pitesti¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷6JdBd3Rf¬AD÷1508857200¬ADE÷1508857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petrolul¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul¬WU÷petrolul¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬WV÷mioveni¬AN÷n¬~AA÷bDLlAMef¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U. Cluj¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷U. Cluj¬WU÷u-cluj¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷KMMpB2tl¬AD÷1508866200¬ADE÷1508866200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sepsi¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬WN÷UNI¬AF÷CS U. Craiova¬WV÷universitatea-craiova¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷Of76cqCl¬AD÷1508929200¬ADE÷1508929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Hermannstadt¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POK¬AE÷AFC Hermannstadt¬WU÷afc-hermannstadt¬WN÷VOL¬AF÷Voluntari¬WV÷voluntari¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-ptumvDjO.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷naoz5RJE¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Academica Arges¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Academica Arges¬WU÷arges-pitesti¬WN÷CHI¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AN÷n¬~AA÷ELHW3oZK¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afumati¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AN÷n¬~AA÷pAeFeNt1¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬WU÷braila¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Bukarešta¬WV÷juventus-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷Ai32bPdr¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metaloglobus¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬WN÷GAZ¬AF÷Gaz Metan¬WV÷gaz-metan¬AN÷n¬~AA÷hzaNg1BD¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Resita¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul¬WV÷viitorul-constanta¬WM÷RES¬AE÷Resita¬WU÷csm-resita¬AN÷n¬~AA÷hCGz35lR¬AD÷1508931000¬ADE÷1508931000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slobozia¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬WN÷ASA¬AF÷ASA Targu Mures¬WV÷asa-targu-mures¬AN÷n¬~AA÷6FtAH43K¬AD÷1508936400¬ADE÷1508936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concordia¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬WU÷concordia¬WN÷AST¬AF÷Astra¬WV÷fc-astra¬AN÷n¬~AA÷2oSuCrRs¬AD÷1508943600¬ADE÷1508943600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Politehnica Timisoara¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timisoara¬WU÷ss-politehnica-timisoara¬WN÷POL¬AF÷Poli Timisoara¬WV÷poli-timisoara¬AN÷n¬~AA÷fuw6IplE¬AD÷1508952600¬ADE÷1508952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬WN÷STE¬AF÷Steaua¬WV÷fcsb¬AN÷n¬~AA÷88nW5748¬AD÷1509030000¬ADE÷1509030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botosani¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botosani¬WU÷botosani¬WN÷SUC¬AF÷CFR Cluj¬WV÷cfr-cluj¬AN÷n¬~AA÷Eq0Jfsd7¬AD÷1509040800¬ADE÷1509040800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aerostar¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Bukarešta¬WV÷dinamo-bukaresta¬AN÷n¬~
1
1508581526
16
Pojasnilo: Nahajate se na strani Pokal Romunije 2017/2018 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Romunija. Pokal Romunije 2017/2018 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Pokal Romunije 2017/2018 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Pokal Romunije 2017/2018 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Pokal Romunije 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.