Nogomet »Južnoafriška republika » MTN 8 Pokal » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: MTN 8 Pokal¬ZEE÷hrHTRs5B¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷On3o0k5k¬ZD÷s¬ZE÷00CBJ45o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_hrHTRs5B¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juznoafriska-republika/mtn-8-pokal/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0050000000169000MTN 8 Pokal 011 Pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷Qu7uwWhF¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UDDWvhO2¬AD÷1502561700¬ADE÷1502561700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬WU÷kaizer-chiefs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷25U8L3Ns¬AD÷1502542800¬ADE÷1502542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rHHzvCw9¬AD÷1502474400¬ADE÷1502474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1502904145
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: MTN 8 Pokal¬ZEE÷hrHTRs5B¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷On3o0k5k¬ZD÷s¬ZE÷00CBJ45o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_hrHTRs5B¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juznoafriska-republika/mtn-8-pokal/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0050000000169000MTN 8 Pokal 011 Pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷2y7a0tgN¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷tS53a08T¬AD÷1503752400¬ADE÷1503752400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬WU÷supersport-utd¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷MLmWfKGp¬AD÷1504962000¬ADE÷1504962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~AA÷0CnzfvWj¬AD÷1504962000¬ADE÷1504962000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AM÷2. krog.¬AN÷n¬~
1
1502904145
4
Pojasnilo: Nahajate se na strani MTN 8 Pokal 2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Južnoafriška republika. MTN 8 Pokal 2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, MTN 8 Pokal 2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani MTN 8 Pokal 2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani MTN 8 Pokal 2017 poteka samodejno in v realnem času.