Nogomet »Južnoafriška republika » MTN 8 Pokal » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: MTN 8 Pokal¬ZEE÷hrHTRs5B¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷jH9ug9xc¬ZD÷s¬ZE÷8IsJLX3q¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_hrHTRs5B¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/juznoafriska-republika/mtn-8-pokal/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0050000000153000MTN 8 Pokal 011 Pokal000¬ZCC÷0¬~AA÷lWc1YMbK¬AD÷1475334000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Finale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Nevtralna lokacija.¬AN÷n¬~AA÷zwBakTle¬AD÷1474479000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Polfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 0-0. Skupaj: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷r3A3lm41¬AD÷1474135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Polfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷2. krog. Rezultat prvega kroga: 0-3. Skupaj: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷ENMjikKr¬AD÷1473598800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Polfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷dnCej9Zl¬AD÷1473531300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Polfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷1. krog.¬AN÷n¬~AA÷6yztLxo1¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷Četrtfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd¬WV÷supersport-utd¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SpyxMIVf¬AD÷1472321700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Četrtfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬WV÷orlando-pirates¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KKyYMbGl¬AD÷1472302800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Četrtfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tUxUNv1r¬AD÷1472234400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Četrtfinale¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬WV÷kaizer-chiefs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480926566
9
fixtures
1
1480926566
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani MTN 8 Pokal 2016 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Južnoafriška republika. MTN 8 Pokal 2016 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, MTN 8 Pokal 2016 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani MTN 8 Pokal 2016 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani MTN 8 Pokal 2016 poteka samodejno in v realnem času.