Nogomet »Gana » Premier League » 2015/2016

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷GANA: Premier League¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Gana¬ZC÷ERGaF907¬ZD÷s¬ZE÷WOGvsb0n¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/gana/premier-league/¬ZX÷00Gana 004......0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷0dxCZX1r¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars (Gha)¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars (Gha)¬WU÷aduana-stars-gha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬WV÷international-allies¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ppvOWVo1¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬WV÷wafa¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9zKXBWf¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berekum Chelsea¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TEC¬AF÷Techiman City¬WV÷techiman-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tCeuufvL¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬WU÷dreams-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K2fqvEgR¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Pro¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Pro¬WU÷liberty-pro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬WV÷bechem-united¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷S8TSVk17¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬WU÷medeama¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold (Gha)¬WV÷ashanti-gold-gha¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nkdytzPE¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Edubiase¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Edubiase¬WU÷new-edubiase¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷vmyGYiHl¬AD÷1474211700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sekondi Hasaacas¬ER÷Krog 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEK¬AE÷Sekondi Hasaacas¬WU÷sekondi-hasaacas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬WV÷all-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WtElIWW7¬AD÷1473866100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬WV÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bF0sKh2e¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars (Gha)¬WV÷aduana-stars-gha¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0vL6QfPR¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold (Gha)¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold (Gha)¬WU÷ashanti-gold-gha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬WV÷asante-kotoko¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6HL2RzAL¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷New Edubiase¬WV÷new-edubiase¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷YohXtG98¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬WU÷hearts-of-oak¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hjFpJCH1¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷international-allies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIB¬AF÷Liberty Pro¬WV÷liberty-pro¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KO1wLYnk¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Techiman City¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEK¬AF÷Sekondi Hasaacas¬WV÷sekondi-hasaacas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TEC¬AE÷Techiman City¬WU÷techiman-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷x0CYLEXr¬AD÷1473865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷Krog 29¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ieu85gm2¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars (Gha)¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars (Gha)¬WU÷aduana-stars-gha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TEC¬AF÷Techiman City¬WV÷techiman-city¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AkSgTdu9¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berekum Chelsea¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold (Gha)¬WV÷ashanti-gold-gha¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Odna7FIk¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬WU÷dreams-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬WV÷international-allies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IcKRPNYG¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬WV÷ebusua-dwarfs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6Ly46ZXe¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Pro¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Pro¬WU÷liberty-pro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬WV÷all-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQMbSGfF¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬WU÷medeama¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬WV÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷p6me8e3q¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Edubiase¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Edubiase¬WU÷new-edubiase¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬WV÷bechem-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WbTkUxQ2¬AD÷1473606000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sekondi Hasaacas¬ER÷Krog 28¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEK¬AE÷Sekondi Hasaacas¬WU÷sekondi-hasaacas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬WV÷wafa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1480875398
240
fixtures
1
1480875398
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Ganska Premier Liga rezultati v živo v sekciji Nogomet/Gana. Ganska Premier Liga rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Ganska Premier Liga lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Ganska Premier Liga rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Ganska Premier Liga poteka samodejno in v realnem času.