Nogomet »Bocvana » Premier liga » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOCVANA: Premier liga¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Bocvana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/bocvana/premier-liga/¬ZX÷00Bocvana 007ocvana0000000000153000Premier liga012r liga000¬ZCC÷0¬~AA÷dfvCWvOT¬AD÷1481379300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷8YoaZtvB¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷EVl7XK8N¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷sc-miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2eo3Y0gH¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ŠEȬAE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷QshrSKA1¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷ŠEȬAF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vodnRvQ7¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tjzVkO28¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KtZYlrIE¬AD÷1481130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hUgzUttk¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WKhvT0ee¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zgaVUMQr¬AD÷1481119200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PET¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YqD3Z2IR¬AD÷1481043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Krog 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷sc-miscellaneous¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4It0p4cs¬AD÷1480860900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Krog 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AH÷1¬AN÷n¬~~
1
1481387413
79
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOCVANA: Premier liga¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Bocvana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/bocvana/premier-liga/¬ZX÷00Bocvana 007ocvana0000000000153000Premier liga012r liga000¬ZCC÷0¬~AA÷UsmezNO4¬AD÷1481378400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AN÷n¬~AA÷b3QwSbWp¬AD÷1481392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AN÷n¬~AA÷nJJLjr9o¬AD÷1481465700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AN÷n¬~AA÷Q9IPk2Oi¬AD÷1481562000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Krog 11¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AN÷n¬~~
1
1481387413
4
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Bocvanska Premier Liga rezultati v živo v sekciji Nogomet/Bocvana. Bocvanska Premier Liga rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Bocvanska Premier Liga lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Bocvanska Premier Liga rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Bocvanska Premier Liga poteka samodejno in v realnem času.