Nogomet »Anglija » Northern Premier League » 2016/2017

Northern Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIJA: Northern Premier League¬ZEE÷vDxY3snD¬ZB÷198¬ZY÷Anglija¬ZC÷2iJi3FWg¬ZD÷s¬ZE÷OjmxBjbA¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_vDxY3snD¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/anglija/northern-premier-league/¬ZX÷00Anglija 007nglija0080000000157000Northern Pre023League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglija¬~AA÷bergKe51¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashton Utd¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashton Utd¬WU÷ashton-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ILK¬AF÷Ilkeston¬WV÷ilkeston¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OYZvrac8¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blyth Spartans¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRA¬AF÷Grantham Town¬WV÷grantham-town¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BLY¬AE÷Blyth Spartans¬WU÷blyth-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷AVocJFK7¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coalville Town¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COA¬AE÷Coalville Town¬WU÷coalville-town¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷COR¬AF÷Corby¬WV÷corby¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷2PYrsJCE¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halesowen¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halesowen¬WU÷halesowen¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RUS¬AF÷Rushall¬WV÷rushall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷K0TmtwSK¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marine¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BUX¬AF÷Buxton¬WV÷buxton¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷MAR¬AE÷Marine¬WU÷marine¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷biSiucsR¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Matlock Town¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAT¬AE÷Matlock Town¬WU÷matlock-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Town¬WV÷warrington-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GWEJzHkr¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mickleover Sports¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Mickleover Sports¬WU÷mickleover-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬WV÷frickley¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Cb8SYfKf¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skelmersdale¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STA¬AF÷Stafford¬WV÷stafford¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SKE¬AE÷Skelmersdale¬WU÷skelmersdale¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷UZINZz5l¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spennymoor¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barwell¬WV÷barwell¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SPE¬AE÷Spennymoor¬WU÷spennymoor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷jk7WXEZ0¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stourbridge¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷NAN¬AF÷Nantwich Town¬WV÷nantwich-town¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pQLZWYl7¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitby¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHI¬AE÷Whitby¬WU÷whitby¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HED¬AF÷Hednesford¬WV÷hednesford¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OGKwWh4D¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Workington¬ER÷Krog 46¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬WU÷workington¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUT¬AF÷Sutton Coldfield¬WV÷sutton-coldfield-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xQ5M6xy2¬AD÷1492713900¬ADE÷1492713900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halesowen¬ER÷Krog 44¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halesowen¬WU÷halesowen¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Nantwich Town¬WV÷nantwich-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tIIjGk8b¬AD÷1492627500¬ADE÷1492627500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Workington¬ER÷Krog 42¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬WU÷workington¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ILK¬AF÷Ilkeston¬WV÷ilkeston¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷ANGLIJA: Northern Premier League - Play-off¬ZEE÷vDxY3snD¬ZB÷198¬ZY÷Anglija¬ZC÷bN8I3Zo0¬ZD÷s¬ZE÷OjmxBjbA¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_vDxY3snD¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/anglija/northern-premier-league/¬ZX÷00Anglija 007nglija0080000000212000Northern Pre034ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglija¬~AA÷G8IgzFAm¬AD÷1493059500¬ADE÷1493059500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Stourbridge¬ER÷Polfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WOR¬AF÷Workington¬WV÷workington¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1493082157
553
fixtures
1
1493082157
1
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Northern Premier League 2016/2017 rezultati v živo v sekciji Nogomet/Anglija. Northern Premier League 2016/2017 rezultati v živo, končni in vmesni izidi, Northern Premier League 2016/2017 lestvica in podrobnosti tekem (strelci zadetkov, informacije o rdečih kartonih, primerjava stavnih kvot itd.) - vse to in še več lahko najdete na FlashScore.si. Poleg strani Northern Premier League 2016/2017 rezultati lahko spremljate še nad 1000 drugih nogometnih tekmovanj v več kot 90 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima (posamezna liga, nacionalni pokal, druga tekmovanja). Posodabljanje izidov na strani Northern Premier League 2016/2017 poteka samodejno in v realnem času.