Košarka »ZDA » WNBA » 2017

results
3
1493039723
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷0nVqeKPL¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/zda/wnba/¬ZX÷02ZDA 003......0100000000157000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷SK3d25eB¬AD÷1494702000¬ADE÷1494702000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars Ž¬WV÷san-antonio-silver-stars¬AN÷n¬~AA÷Aqg11PAH¬AD÷1494709200¬ADE÷1494709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm Ž¬WV÷seattle-storm¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬WU÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷8UB40qQN¬AD÷1494716400¬ADE÷1494716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun Ž¬WU÷connecticut-sun¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷2iB8a3uU¬AD÷1494788400¬ADE÷1494788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics Ž¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars Ž¬WV÷san-antonio-silver-stars¬AN÷n¬~AA÷40czeNmo¬AD÷1494799200¬ADE÷1494799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings Ž¬WV÷dallas-wings¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬WU÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷tItJJ6Qo¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx Ž¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷K8uNIQuh¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm Ž¬WU÷seattle-storm¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷EVvRHpeb¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury Ž¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever Ž¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷SYrVG4A4¬AD÷1495148400¬ADE÷1495148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty Ž¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷AcYZFOPA¬AD÷1495238400¬ADE÷1495238400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Stars Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars Ž¬WU÷san-antonio-silver-stars¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury Ž¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷llXwFruH¬AD÷1495241400¬ADE÷1495241400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky Ž¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream Ž¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷dEWsE2fN¬AD÷1495247400¬ADE÷1495247400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks Ž¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics Ž¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷z5VoDM9T¬AD÷1495321200¬ADE÷1495321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever Ž¬WU÷indiana-fever¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun Ž¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷tn8E8tIp¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings Ž¬WU÷dallas-wings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx Ž¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷fkCI70Xj¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream Ž¬WU÷atlanta-dream¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky Ž¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~
3
1493039723
204
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani WNBA 2017 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran WNBA 2017 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter WNBA 2017 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani WNBA 2017 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani WNBA 2017 poteka samodejno in v realnem času.