Košarka »ZDA » NBA » 2017/2018

results
3
1503385971
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA - Predsezona¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷Q9WoFbbd¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/kosarka/zda/nba/¬ZX÷02ZDA 003......0000000000137000NBA - Predse016sezona000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷GA93mans¬AD÷1506823200¬ADE÷1506823200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AN÷n¬~AA÷SpD7nJ1m¬AD÷1506825000¬ADE÷1506825000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AN÷n¬~AA÷A92CowHg¬AD÷1506895200¬ADE÷1506895200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AN÷n¬~AA÷E1abEm8f¬AD÷1506909600¬ADE÷1506909600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AN÷n¬~AA÷l01GpcWa¬AD÷1506987000¬ADE÷1506987000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AN÷n¬~AA÷IZ5KqHo6¬AD÷1506988800¬ADE÷1506988800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AN÷n¬~AA÷vkfTseGI¬AD÷1506997800¬ADE÷1506997800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AN÷n¬~AA÷dQ4Ory1C¬AD÷1506997800¬ADE÷1506997800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AN÷n¬~AA÷Qy32D7N0¬AD÷1507071600¬ADE÷1507071600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AN÷n¬~AA÷hhbXtFVO¬AD÷1507073400¬ADE÷1507073400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AN÷n¬~AA÷6enF5b8P¬AD÷1507075200¬ADE÷1507075200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AN÷n¬~AA÷84Yt1IGt¬AD÷1507075200¬ADE÷1507075200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AN÷n¬~AA÷zR4w0xWn¬AD÷1507082400¬ADE÷1507082400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AN÷n¬~AA÷Ms7kczG5¬AD÷1507158000¬ADE÷1507158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AN÷n¬~AA÷8v3obG0a¬AD÷1507158000¬ADE÷1507158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AN÷n¬~AA÷EH3sadog¬AD÷1507158000¬ADE÷1507158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷46dfdfVB¬AD÷1507163400¬ADE÷1507163400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AN÷n¬~AA÷rcebeEpI¬AD÷1507168800¬ADE÷1507168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AN÷n¬~
3
1503385971
1290
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA 2017/2018 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA 2017/2018 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA 2017/2018 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA 2017/2018 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.