Košarka »ZDA » NBA Las Vegas poletna liga » 2017

NBA Las Vegas poletna liga
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷AXUSVXJF¬ZD÷p¬ZE÷2NgyccHD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000225000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷tGwHXDZQ¬AD÷1500343200¬ADE÷1500343200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷98¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷110¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷dE8Y9n65¬AD÷1500249600¬ADE÷1500249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷98¬BA÷24¬BC÷16¬BE÷27¬BG÷31¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷34¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷IN9UASja¬AD÷1500242400¬ADE÷1500242400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷roJcP9rQ¬AD÷1500170400¬ADE÷1500170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷106¬BA÷37¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷115¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷UsFgQkTJ¬AD÷1500163200¬ADE÷1500163200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷15¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AH÷74¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷SxyB16jJ¬AD÷1500156000¬ADE÷1500156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miami Heat¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AZ÷0¬AG÷95¬AT÷90¬BI÷5¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷98¬AU÷90¬BJ÷8¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷lnx72nyD¬AD÷1500148800¬ADE÷1500148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷29¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷87¬BB÷24¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷MRGNPDjL¬AD÷1499999400¬ADE÷1499999400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷83¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷SfEH6Yqq¬AD÷1499997600¬ADE÷1499997600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷zBEBSF62¬AD÷1499992200¬ADE÷1499992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AH÷76¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bgVS3WT1¬AD÷1499990400¬ADE÷1499990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷98¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷27¬BH÷25¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷102¬BA÷16¬BC÷37¬BE÷23¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷K2WO4CEe¬AD÷1499985000¬ADE÷1499985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷21¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷E1DFRZL8¬AD÷1499983200¬ADE÷1499983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷5¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷22¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷20¬BC÷28¬BE÷27¬BG÷18¬AN÷n¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷63KgWiZL¬ZD÷p¬ZE÷2NgyccHD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000229000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷zqbxIRz0¬AD÷1500085800¬ADE÷1500085800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AZ÷0¬AG÷75¬AT÷73¬BI÷2¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷78¬AU÷73¬BJ÷5¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷dhaYI7Lg¬AD÷1500084000¬ADE÷1500084000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷27¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷hGj2IVre¬AD÷1500078600¬ADE÷1500078600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷vH4TJm6m¬AD÷1500076800¬ADE÷1500076800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷91¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷0Q5PKTjs¬AD÷1500071400¬ADE÷1500071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷100¬BA÷19¬BC÷35¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷21¬BD÷35¬BF÷24¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷EPibJBTl¬AD÷1500069600¬ADE÷1500069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷20¬BH÷21¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷76¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷6ahfKiEr¬AD÷1500064200¬ADE÷1500064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷30¬BE÷11¬BG÷11¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷4j6SOX5R¬AD÷1500062400¬ADE÷1500062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AG÷86¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷34¬AN÷n¬~
3
1508594631
67
fixtures
3
1508594631
0
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA Las Vegas poletna liga 2017 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA Las Vegas poletna liga 2017 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA Las Vegas poletna liga 2017 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA Las Vegas poletna liga 2017 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA Las Vegas poletna liga 2017 poteka samodejno in v realnem času.