Košarka »ZDA » NBA Las Vegas poletna liga » 2016

NBA Las Vegas poletna liga
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷CIzVCA3a¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000208000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷Ii5SrPUJ¬AD÷1468890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷77¬BI÷5¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷19¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷84¬AU÷77¬BJ÷7¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷27¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷23H8ug8H¬AD÷1468800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Polfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷79¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷11¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷2NwMVHvg¬AD÷1468792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Polfinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷fknKO645¬AD÷1468720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬AV÷1468747667|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷83¬BI÷8¬BA÷29¬BC÷12¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷83¬BJ÷0¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷20¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bsHm3axS¬AD÷1468713600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬AV÷1468747686|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷rgHqo0Gq¬AD÷1468706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬AV÷1468747701|¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷79¬BI÷3¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AZ÷0¬AH÷81¬AU÷79¬BJ÷2¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷n7B69za1¬AD÷1468699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Četrtfinale¬AX÷0¬AV÷1468715274|¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷24¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷79¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷OxMJFCFL¬AD÷1468549800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷15¬BG÷13¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷29¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷jk7XMlvn¬AD÷1468548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷21¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷OzVLRwQD¬AD÷1468542600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷21¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷IaLNEWUR¬AD÷1468540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷1/8-finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AH÷60¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷15¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷16¬AN÷n¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷Uw3sCUI5¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000212000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬~AA÷WYT3vahb¬AD÷1468636200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷jNC6uuwh¬AD÷1468634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷74¬BB÷14¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷CWD2tLNo¬AD÷1468629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷11¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷66¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷bTPKHyoo¬AD÷1468627200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷79¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷24¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷lKyOD52O¬AD÷1468621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷6enJEomI¬AD÷1468620000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷S4mFFRXB¬AD÷1468614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NBA D-League¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DLS¬AE÷NBA D-League¬WU÷nba-d-league¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷21¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷76¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷YTYBG7I5¬AD÷1468612800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷90¬AT÷84¬BI÷6¬BA÷15¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷84¬BJ÷2¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1481297194
67
fixtures
3
1481297194
0
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani NBA Las Vegas poletna liga 2016 rezultati v sekciji Košarka/ZDA. Stran NBA Las Vegas poletna liga 2016 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter NBA Las Vegas poletna liga 2016 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani NBA Las Vegas poletna liga 2016 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani NBA Las Vegas poletna liga 2016 poteka samodejno in v realnem času.