Košarka »Velika Britanija » BBL Pokal » 2017/2018

results
3
1506182983
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷VELIKA BRITANIJA: BBL Pokal¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Velika Britanija¬ZC÷KEl2HNAI¬ZD÷p¬ZE÷EXHKCNV1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/kosarka/velika-britanija/bbl-pokal/¬ZX÷02Velika Brita016tanija0220000000169000BBL Pokal 009 Pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Velika Britanija¬~AA÷MZdFyXHd¬AD÷1507919400¬ADE÷1507919400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬WU÷bristol-flyers¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AN÷n¬~AA÷OfklpPLd¬AD÷1507919400¬ADE÷1507919400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬WV÷manchester-giants¬AN÷n¬~AA÷2olhqqy3¬AD÷1508079600¬ADE÷1508079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Force¬WV÷leeds-force¬AN÷n¬~AA÷d8mdr3j9¬AD÷1508677200¬ADE÷1508677200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Surrey United¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey United¬WU÷surrey-scorchers¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AN÷n¬~
3
1506182983
4
Pojasnilo: Nahajate se na strani BBL Pokal 2017/2018 rezultati v sekciji Košarka/Velika Britanija. Stran BBL Pokal 2017/2018 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter BBL Pokal 2017/2018 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani BBL Pokal 2017/2018 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 150 košarkarskih tekmovanj v več kot 30 državah. Treba vam je le klikniti ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje (ligo, pokal ali turnir), ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani BBL Pokal 2017/2018 poteka samodejno in v realnem času.