Baseball »Svet » Mednarodna prijateljska » 2017

Mednarodna prijateljska
Loading ...
results
6
1487554643
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SVET: Mednarodna prijateljska¬ZEE÷YwLbVsK8¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷OzRl2pNa¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_YwLbVsK8¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/svet/mednarodna-prijateljska/¬ZX÷08Svet 004......0660000000153000Mednarodna p023eljska000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷Oz5MSzeb¬AD÷1488909900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Orioles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Orioles¬WU÷baltimore-orioles¬WN÷DOM¬AF÷Dominikanska republika¬WV÷dominikanska-republika¬AN÷n¬~AA÷xv9QRfA4¬AD÷1488910020¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Blue Jays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Blue Jays¬WU÷toronto-blue-jays¬WN÷CAN¬AF÷Kanada¬WV÷kanada¬AN÷n¬~AA÷K2bVQEPA¬AD÷1488917100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Cubs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Cubs¬WU÷chicago-cubs¬WN÷ITA¬AF÷Italija¬WV÷italija¬AN÷n¬~AA÷bgcZPYvH¬AD÷1488917400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Padres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Padres¬WU÷san-diego-padres¬WN÷MEH¬AF÷Mehika¬WV÷mehika¬AN÷n¬~AA÷j3z2869q¬AD÷1488996300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Yankees¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Kanada¬WV÷kanada¬WM÷NYY¬AE÷New York Yankees¬WU÷new-york-yankees¬AN÷n¬~AA÷UgZ57QOk¬AD÷1488996300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Pirates¬WU÷pittsburgh-pirates¬WN÷DOM¬AF÷Dominikanska republika¬WV÷dominikanska-republika¬AN÷n¬~AA÷vPGdUmW2¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Royals¬WU÷kansas-city-royals¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬WV÷venezuela¬AN÷n¬~AA÷Es99RoGL¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Athletics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Athletics¬WU÷oakland-athletics¬WN÷ITA¬AF÷Italija¬WV÷italija¬AN÷n¬~AA÷IFF0T7o9¬AD÷1489003500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portoriko¬WV÷portoriko¬WM÷SFG¬AE÷San Francisco Giants¬WU÷san-francisco-giants¬AN÷n¬~AA÷848DQ5VR¬AD÷1489003800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Diamondbacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Diamondbacks¬WU÷arizona-diamondbacks¬WN÷MEH¬AF÷Mehika¬WV÷mehika¬AN÷n¬~AA÷rcauMPwq¬AD÷1489016100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Rays¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Rays¬WU÷tampa-bay-rays¬WN÷COL¬AF÷Kolumbija¬WV÷kolumbija¬AN÷n¬~AA÷0Otv5w2b¬AD÷1489017900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WN÷ZDA¬AF÷ZDA¬WV÷zda¬AN÷n¬~AA÷YVTQeZOp¬AD÷1489082700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Red Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Red Sox¬WU÷boston-red-sox¬WN÷ZDA¬AF÷ZDA¬WV÷zda¬AN÷n¬~AA÷4CmlK38e¬AD÷1489082700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Twins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Twins¬WU÷minnesota-twins¬WN÷COL¬AF÷Kolumbija¬WV÷kolumbija¬AN÷n¬~AA÷CxidIsw8¬AD÷1489089900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Rangers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Rangers¬WU÷texas-rangers¬WN÷VEN¬AF÷Venezuela¬WV÷venezuela¬AN÷n¬~AA÷GAHxRZt8¬AD÷1489090200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rockies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rockies¬WU÷colorado-rockies¬WN÷POR¬AF÷Portoriko¬WV÷portoriko¬AN÷n¬~
6
1487554643
16
Naložite si našo brezplačno aplikacijo!
 
Pojasnilo: Nahajate se na strani Mednarodna prijateljska 2017 rezultati v sekciji Baseball/Svet. Stran Mednarodna prijateljska 2017 rezultati v živo ponuja tudi končne in vmesne izide ter Mednarodna prijateljska 2017 lestvice in podrobnosti tekem. Poleg strani Mednarodna prijateljska 2017 rezultati lahko na FlashScore.si spremljate še nad 5000 tekmovanj v več kot 30 športih po vsem svetu. Treba vam je le klikniti izbrani šport v meniju zgoraj ali ime države v meniju na levi in izbrati tekmovanje, ki vas zanima. Posodabljanje izidov na strani Mednarodna prijateljska 2017 poteka samodejno in v realnem času.